13 Mayıs 2013

Turkcell Paket İptal Edilmiyor!

Bu hattıma paylaşımlı konuşma paketi yüklemesi yapmıştım, fakat sonra benim için faydalı olmadığını anlayıp aynı gün içinde iptalini gerçekleştirdim 2222 ye yazıp gönderdim. Ama mayıs ayı faturamda iptal etmeme rağmen 'paylaşımlı konuşma paketi(mayıs)' tarifesi adı altında 12, 91 TL. ÜCRET yansıtmışlar.

Müşteri hizmetlerini arayıp paylaştığımda da aynı gün iptal olmadığını ve ücretin yansıtılmasının normal olduğunu paylaştılar. Ben ücretin iptal edilmesi için gerekli işlemler için şikayet oluşturun dediğimde bu ücretin iptalinin söz konu olmadığını söylediler. Gereğinin yapılmasını ve tarafıma sonuçla ilgili bilgi verilmesini rica ediyorum.

Rukiye 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetine istinaden 17.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön