13 Kasım 2013

Turkcell Paket Hakkında Ayrıntılı Bilgi Vermedi!

Geçen ay bana gelen bir mesaj üzerine otomatikmen pakete abone oldum . Yalnız otomatik pakete şöyle yazıyordu; 5 TL 'ye heryöne 100 dk. 100 mesaj ve 100 MB intenet . Yalnız ay sonunda fatura kabarık geldi. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bana şunu dediler; otomatik pakette ayrı ayrı ücret alınıyor diye ama mesajda bunu bildirmediler. Ben bu durumdan şikayetçiyim. Ayrı ayrı ücret alınacak diye bildirmediler.

Tarkan 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 03.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.11.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön