11 Mart 2015

Turkcell Paket Geçişi!

07 Mart 2015 tarihinde Turkcell'in internet sitesinde Bol 500 paketi için son başvuru tarihi 31 Mart olarak görünüyordu. Bu sebeple hat taşıma talebinde bulunup hattımı Turkcell'e taşıdım. 9 Mart 2015 Tarihinde Turkcell'den geçiş talebimin onaylandığı maili geldi, hattımın 11 Mart'ta açılacağı yazıyordu.

Aynı gün Turkcell Kampanyayı sonlandırdı ve ben şuan bu paketi alamıyorum. Sebep olarak da Müşteri Hizmetleri hattın açıldığı tarih bizim için önemlidir diyor. Benim için de başvuruyu yaptığım tarih önemli. Turkcell'in bu süreçte yaptığı değişiklikten etkilenmemen gerekiyor.

Turkcell'e geçer geçmez bunu yaşıyorum. Müşteri memnuniyetine ve haklarına verdiği değer bu mu yani?

Mahmut Z. 135 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut Z.13 Mart 2015

  Bana çözüm yerine çözümsüzlük sunan Turkcell'e çok teşekkür ederim. Elveda Turkcell...

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi13 Mart 2015

  Müşterimiz ile 13.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Bol 500 Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mahmut Z.12 Mart 2015

  Eğer sorunu çözmeyecekseniz haber verin de başka operatöre gideyim. Daha ilk günden Turkcell'e geldiğime pişman etmeyin, yaşadığım basit bir sorunu bile çözemiyorsunuz. Olay yazdığım kadar basit, bu kadar uzun sürecek bir incelemeye gerek yok.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön