23 Eylül 2013

Turkcell Paket Değişiklik Hakkımın Dolduğunu Söyledi!

Yıllardır Turkcell müşterisiyim, ödediğim fatura meblağları 250 ila 350 TL arasında değişmektedir... En üst gold paketten faydalanıyordum. Faturam yüksek geliyor diye müşteri hizmetleri vasıtası ile bir alt pakete geçtim ve paketin yeterli olmaması durumunda üst pakete tekrar geçebileceğim söylenmişti.Faturam tekrar 350 TL civarı gelmesi ve tarifenin yeterli olmaması sebebiyle Turkcell'i aradım sistemin değişikliğe izin vermediğini,paket değişiklik hakkımın dolduğunu söyledi Şok oldum.

Fatih 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimizi 02.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön