02 Nisan 2014

Turkcell Paket Değişikliği Yapmıyor!

Mail adresime gönderdikleri maile istinaden paket değişikliği için önce müşteri hizmetlerini aradım "yarın arayın" cevabını aldım. İnternet üzerinden yazılı olarak müşteri yetkilisiyle görüştüm "müşteri hizmetlerini arayın" cevabını aldım. Google Play uygulamasından satın almaya çalıştım "cihaz kampanyasından faydalandığınız için mümkün değil" cevabını aldım. Eğer Turkcell bu geçişi gerçekleştiremezse kontratım bittiği gün benim için de Turkcell bitmiştir..

Emin 70 Okunma

Cevaplar

 • Emin07 Nisan 2014

  Hiçbir çözüm yolu aranmamış ve denenmemiştir.Kontratımın bitti gün Turkcell ben ve ailemdeki 4 kişi için bitmiştir.

 • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2014

  Müşterimiz ile 07.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emin03 Nisan 2014

  Konuyla ilgili hiçbir geri dönüş yapılmamıştır.Internet ayarlarını dahi yaptıramayan turkcell'den daha fazlasını beklemek hataydı zaten.

 • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön