13 Eylül 2013

Turkcell Paket Değişikliği, Tahahhüt Yerine Getirmeme!

2 ay önce yurtdışı seyahatim sebebi ile 1 kereye mahsus paket küçültme hakkımdan, dönüşümde yükseltebileceğimim teyidini alarak ve platinum aboneliğimin iptal olamayacağı tahahüdünü alarak, yararlandım. Eski paketime dönüş yapmak istediğimde (5eylül2013) 8 eylülde işlemi gerçekleştirebileceğim ve fatura kesim tarihimden önce yapmak istemem durumunda paket yükselttiğim için mevcut paketime ödeme yapmam gerekmediği söylendi. 8 eylülde aradığımda ve bunları söylediğimde 12 eylüle atıldım ve 8 eylülden sonra 48 saat içersinde çözüm sunulacağı bilgisi verildi ve 5 gün geçti. Yılda yaklaşık 4000TL fatura ödeyen müşterinize bu şekilde davranma olmaz.

Mehmet 43 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet01 Ekim 2013

  Gercekten umursamazlik konusunda sinir tanimiyorsunuz.

 • Mehmet27 Eylül 2013

  Müşteri ilişkilerine bu şekilde yön veren Turkcell ile ilgili tüm fikrim değişti. Daha doğrusu değiştirildi. Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim ve kullananları da vazgeçireceğim.

 • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet17 Eylül 2013

  Çözüm için ulaşılmaya bile gerek duyulmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön