17 Ekim 2016

Turkcell Paket Değişikliği Sorunu...

Kullanmış olduğum pakette 1 GB internet ve 500 dakika konuşma için 29 TL ödeme yapmakta idim. Turkcell'den gelen öneri üzerine "eğer memnun kalmazsanız eski paketinize dönebilirsiz ve bu geçişlerde hiçbir şekilde yıllık taahhüdünüz bozulmaz" sözü ile geçiş yaptım. Şimdi geri dönmek istiyorum mümkün olmadığını, telefon görüşmelerini dinleyeceklerini ifade ederek yaklaşık 72 saattir cevap vermiyorlar.

B.gökhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • B.gökhan19 Ekim 2016

    Turkcell görüşme kayıtlarımı göndermiyor. Kayıtlarınızı dinledik böyle bir konuşma olmamış bilgisini verdiler. Ancak görüşme kayıtlarını göndermelerini talep ettim böyle bir talebe cevap veremiyorlarmış.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön