Turkcell Paket Değişikliği!

Mesut Ş. |

Turkcell faturalı hattı yaklaşık 2 senedir kullanmaktayım. Kullanım süresi boyunca birkaç kez tarife değişikliği sözleşmenin zamanı dolmadan gerçekleştirdim.
Tarifeye ait sözleşme 25 Mart'ta oluşturulacak fatura ile bitiyor. Üç gün önce tarife değişikliği için Turkcell çağrı merkeziyle görüştüğümde bana ayın 23'ünde devreye alabileceklerini söylediler. Ayın 23'ünde tekrar aradığımda ayın 24'ünde tarifeyi değiştirebileceklerini söylediler. Bunun üzerine gün içinde tekrardan çağrı merkezini aramama rağmen bu defada fatura kesim tarihi olan ayın 25'inde tarifem de değişiklik olacağını belirttiler beni sürekli salladıkları izlenimini uyandırdılar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  15:56

  Müşterimiz ile 26.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Mart
  12:19

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mesut Ş.
  24 Mart
  11:18

  Geçmiş dönemde sözleşmenin bitmemesine rağmen tarife değişikliği yapılabiliyor ise neden şimdi yapılamıyor? o zamanki değişikliklerde tarifemi yükselttim, şimdi ise ne kadar konuştuysam o kadar ödemek istediğimi belirttiğim için durumu geciktirdiklerini düşünüyorum.

  Bu demek oluyor ki beni kazıklıyorlar. Zaman geçirerek bir aylık fatura bedeli daha yansıtacaklar, belkide zamanı geçtiği için sözleşme otomatik yenilenecek aynı fatura bedelini ödeyerek bir yıl daha kendilerine mahkum edecekler.

  Turkcell hiç güven vermiyor... ... ...