24 Mart 2015

Turkcell Paket Değişikliği!

Turkcell faturalı hattı yaklaşık 2 senedir kullanmaktayım. Kullanım süresi boyunca birkaç kez tarife değişikliği sözleşmenin zamanı dolmadan gerçekleştirdim.
Tarifeye ait sözleşme 25 Mart'ta oluşturulacak fatura ile bitiyor. Üç gün önce tarife değişikliği için Turkcell çağrı merkeziyle görüştüğümde bana ayın 23'ünde devreye alabileceklerini söylediler. Ayın 23'ünde tekrar aradığımda ayın 24'ünde tarifeyi değiştirebileceklerini söylediler. Bunun üzerine gün içinde tekrardan çağrı merkezini aramama rağmen bu defada fatura kesim tarihi olan ayın 25'inde tarifem de değişiklik olacağını belirttiler beni sürekli salladıkları izlenimini uyandırdılar.

Mesut 177 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz ile 26.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mesut 24 Mart 2015

    Geçmiş dönemde sözleşmenin bitmemesine rağmen tarife değişikliği yapılabiliyor ise neden şimdi yapılamıyor? o zamanki değişikliklerde tarifemi yükselttim, şimdi ise ne kadar konuştuysam o kadar ödemek istediğimi belirttiğim için durumu geciktirdiklerini düşünüyorum. Bu demek oluyor ki beni kazıklıyorlar. Zaman geçirerek bir aylık fatura bedeli daha yansıtacaklar, belkide zamanı geçtiği için sözleşme otomatik yenilenecek aynı fatura bedelini ödeyerek bir yıl daha kendilerine mahkum edecekler. Turkcell hiç güven vermiyor... ... ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön