Turkcell Paket Bilgilendirmesinde Ücret Bilgisi Vermiyor!

Önder G. |

Turkcell Günaydın Kamu Kampanyası, Kamu tarifesinde 1 hb paketi kullanıyorken telefonuma ve mailime gelen reklam mesajına kanarak ücretsiz olduğunu sandığım pakete günaydın 1 Gb yazarak 2222 ye göndermek suretiyle üye oldum.

Gelen mesajda Günaydın Kamu avantajlı 1 GB internet aboneliğiniz başladı. Paket ücreti, vergiler dahil 19,9 TL. Paket aşımı; tüm vergiler dahil 0,05 TL/MB'dir. Yazdığını görünce şok oldum. Meğer beni yeni pakete fiyat bilgilendirmesi yapmadan üye yapmışlar!

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder G.
  22 Aralık
  23:21

  Turkcell beni hayal kırıklığına uğrattı paketin içeriği ile ilgili ne 532 den ne tim den ne de musteri.ilişkileri@turkcell.com.tr den halen net bir yanıt alabilmiş değilim Sorun halen çözülmedi.

 • 20 Aralık
  14:33

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş