Turkcell Paket Bedelinden Fazla Fatura Gönderiyor.

Adem H. |

Şirketimize satmış olduğunuz hatları 1 yıldır kullanmakta ve nedense hep paket bedellerinin 4-5 katı faturalar ödemekteyiz. 60 TL ödememiz gereken paket karşılığı 460 TL ödetmek nasıl bir hizmet anlayışıdır? kurumsal yetkililerinizin 1 yılda 4 kere ziyaret edip paket değişikliği yapıp çözüm üretmeye çalışmalarına rağmen biz her ay nasıl olurda kat kat fazlasıyla bedel ödetilerek cezalandırılıyoruz anlayabilmiş değilim. Daha önce gelen 300-400 TL bedelli faturaları sesimi çıkartmadan ödedim, ancak bu bardağı taşıran nokta oldu. Ya derhal bu fazla ödediğim paraları inceleyerek iadesini yapın, ya da önce tüketici sorunları hakem heyeti başkanlığına konuyu yansıtıp sonrada hatları taşıyacağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem H.
  08 Eylül
  15:51

  gayet kibar konuşan arkadaşların o zarif konuşmaları dışında çözüme yönelik hiçbir şey yok. vodafone kadar olup koskoca şirkete limitinde duran bir uygulama yapamadınız ve binlerce lira zararıma sebep oldunuz. bu demektir ki hatları bu işi yapabilene taşıyacağız. takip edin görün şirkete ait tüm hatlarımı en geç 1 hafta içinde vodafone\'a taşıyorum.

 • 03 Eylül
  16:07

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Adem H.
  02 Eylül
  12:01

  Kurumunuzun resmi sayfasındaki şikayet bildirim hattı çalışsaydı buralara yazmazdım. oraya boynu bükük bir kız çocuğu ve ilgili bölümün çalışmadığını belirten bir alet edevat sembolü var. Fakat kız çocuğu fikri çok yaratıcı olmuş hakkınızı yememek lazım.
  iyi çalışmalar.

 • 02 Eylül
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.