02 Eylül 2014

Turkcell Paket Bedelinden Fazla Fatura Gönderiyor.

Şirketimize satmış olduğunuz hatları 1 yıldır kullanmakta ve nedense hep paket bedellerinin 4-5 katı faturalar ödemekteyiz. 60 TL ödememiz gereken paket karşılığı 460 TL ödetmek nasıl bir hizmet anlayışıdır? kurumsal yetkililerinizin 1 yılda 4 kere ziyaret edip paket değişikliği yapıp çözüm üretmeye çalışmalarına rağmen biz her ay nasıl olurda kat kat fazlasıyla bedel ödetilerek cezalandırılıyoruz anlayabilmiş değilim. Daha önce gelen 300-400 TL bedelli faturaları sesimi çıkartmadan ödedim, ancak bu bardağı taşıran nokta oldu. Ya derhal bu fazla ödediğim paraları inceleyerek iadesini yapın, ya da önce tüketici sorunları hakem heyeti başkanlığına konuyu yansıtıp sonrada hatları taşıyacağım.

Adem 123 Okunma

Cevaplar

 • Adem 08 Eylül 2014

  gayet kibar konuşan arkadaşların o zarif konuşmaları dışında çözüme yönelik hiçbir şey yok. vodafone kadar olup koskoca şirkete limitinde duran bir uygulama yapamadınız ve binlerce lira zararıma sebep oldunuz. bu demektir ki hatları bu işi yapabilene taşıyacağız. takip edin görün şirkete ait tüm hatlarımı en geç 1 hafta içinde vodafone'a taşıyorum.

 • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Adem 02 Eylül 2014

  Kurumunuzun resmi sayfasındaki şikayet bildirim hattı çalışsaydı buralara yazmazdım. oraya boynu bükük bir kız çocuğu ve ilgili bölümün çalışmadığını belirten bir alet edevat sembolü var. Fakat kız çocuğu fikri çok yaratıcı olmuş hakkınızı yememek lazım. iyi çalışmalar.

 • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön