03 Eylül 2013

Turkcell Paket Başvurumu Kabul Etmedi!

Numaram Avea'dayken Hattımı Turkcell'in avantajlarını öğrenmek için aramaları için internet sitesinden form doldurdum 2 gün sonra bana geri dönüş yaptılar. 200 dk Turkcell 200 dakika her yöne olan 400 dk'lık yıldız 20 paketinden yararlanabiliyorsam öyle geçeceğim dedim. Yetkili G. hanımda evet yararlanabilirsiniz dedi. Bunlara güvenerek numaramı Turkcell'e taşıdım ve bugün 20 TL yükledim. Paketi satın almak için katılım sağladığımda bana katılım kriterlerini sağlamadığınız için bu paketi alamıyorsunuz diye hata mesajları geldi.

Tc 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıldız 19 Hoşgeldin Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön