31 Ekim 2016

Turkcell Paket Aşımında Onayım Olmaksızın Ek Paket Tanımlanması...

Faturamda belirtilen 3 GB internet paketimin bitiminde sözde paket aşımı adı altında onayım olmaksızın hattıma 200 MB 5 TL fiyatlı internet paketi tanımlanmaktadır. İnternetimin bitmesi tarafımca sıkıntı olmazken Turkcell'in buna onayım olmaksızın kendince çare bulması da neyin nesidir? 532 müşteri hizmetlerini aradığımda 3 TL'ye akıllı fatura önleyici paketi tavsiye etmiş bulundular bana. Ben harici bir masraftan kaçınırken ayrıca 3 TL verip paketim bittiğinde beni uyaracak bir sistemle karşıma geliyorlar. İsteğim ne paket aşımında herhangi bir düzeltici önlem yani ek bir paket, ne de faturam bittiğinde bana haber verecek bir sistem lakin koskoca sözüm ona dünya şirketi Turkcell'imizde böyle bir uygulama yok ne ala.

Aysun 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 03.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön