Turkcell Paket Aşımı Sonrası Aşırı Hesap!

H Gokhan M. |

Müşteri hizmetleri ile de görüştüm. Bugün Full 4 GB internet paketimin (67 TL/ay) dakikası saat 10:53'te bitmiş. Sonra 14:50 de mesaj aldım. Fatura tutarım 100 TL'yi aştığına dair uyarı mesajı
MHM'yi aradım. Tabi orada da 10 dakikası bu derken peki kapatın dedim. İnternet bitince ek paket veriyorlar ki önceden aşım olduğunda jest olarak aşımı iptal edip ek paket yaptılar. Konuşma için aynı şeyi yapamıyoruz dediler ve kapattık. 10 Ekime kadar telefonla konuşmayacağım artık.

İnternette yaptığınız müşteri memnuniyetini 2 yılda bir dakikasını bitiren müşterisine uygulamadığınız için 2 yıl sonra Turkcell'den beklemediğim bir hareket gördüm. Böylelikle operatörler arası bir fark olmadığını anlamış oldum. Üzgünüm!

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H Gokhan M.
  03 Ekim
  16:31

  Ben buradan takip etmeye devam edeceğim. Sonucu bekliyorum. Teşekkürler

 • 03 Ekim
  13:00

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • H Gokhan M.
  30 Eylül
  16:46

  Yani hayretler içindeyim. online müşteri temsilcisi arkadaş da araştırdı. Bu duruma düşen müşteriniz için internet gibi ek dakika alma hakkı vermemeniz çok çok ilginç.

  Bana önerilen yeni 1 yıllık yeni platinium paket kontratı yapmak oldu. Pes diyebilir miyim? Ben 2 yılda 1 kez ihtiyaç duydum. Mevcut paketimden de bugüne kadar memnundum. Ama ben 10 gün aramalarda bu saçma sistem yüzünden kasılırsam elbet bunu unutmam kolay olmaz.

 • 30 Eylül
  16:06

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.