21 Ağustos 2015

Turkcell Paket Aşımı!

Ne kadar Turkcell hattı varsa ailemden hepsini başka operatöre taşıyacağım. 51 TL olan fatura 94 TL olmuş. Müşteri hizmetlerini aradığımda paket aşımı olmuş denildi. Tamam aşımı kabul ediyorum ama 44 TL aşım ne demek? Bir paket ücreti neredeyse! Benim en uzun telefon görüşmem 10 dakika o da çok nadirdir, 60 saniyesi ortalama 50 krşa falan geliyor. Turkcell'e geçtiğim ilk gün 6 GB internet dediler de geçtim ama faydalanamadım. Bu paket aşımı ücretinden sonra da daha da Turkcell'e bulaşmam ailemden en az 13 kişiyi başka operatöre taşıyacağım 13 tane müşteri kaybetmeye cesaretiniz var mı yok mu görelim?

Uğur 514 Okunma

Cevaplar

 • Uğur15 Ocak

  teşekkürler

 • Uğur'un Teşekkür Mesajı24 Ağustos 2015

  Teşekkürler Turkcell

 • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2015

  Müşterimiz ile 22.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi21 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön