Turkcell "Paket Aşım Çözümü" Vaat Ediyor Ancak Uygulamıyor.

Necdet Serkan B. |

Turkcell, "paket aşım çözümü" adı altında bir kolaylık yaptığını iddia ediyor. Tarifenin konuşma kısmı bitince ilk 30 dakikanın 3 TL olacağı söyleniyor. Ancak ben henüz 26 dakika konuşmuşken çıkarttığı 8 TL ekstra konuşma ücreti ile daha baştan mağdur etti. Diğer bir hattımda
ise 30 dakikanın biraz üzerine çıktım. Onun için de ekstra 18 TL ücret çıkarmışlar.

Yardım Merkezi ile görüştüm ancak kendilerinin yardımcı olamayacaklarını söylediler. Şu durumda şirketin taahhüdü ile uygulaması birbirini tutmamış oluyor. Şirkete güvenen ben de yaklaşık 20 TL'lik bir mağduriyet yaşıyorum. En kısa zamanda bu sorunumun çözülmesini
istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  13:20

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Ocak
  16:17

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.