Turkcell Özensiz Kampanya Yapıyor!

Halil İbrahim T. |

CumaCandır kampanyasından Sony Xperia Sp telefon almak istedim, 6 haziran cuma günü öğle 12'de başladı kampanya, benim kampanyayı görüp katılmama fırsat kalmadan, çoğu kimse 4-5 adet cihaz almış ve telefon çok kısa sürede tükendi, Turkcell'in elinde çok güçlü yazılımlar ve kampanyadan daha çok kişinin yaralanması için limit koymalıydı.

Kampanyaya tıklamaya bile fırsat kalmadan tükendi, Turkcell'i 3-4 defa aradım yardımcı olmadılar. Şuan yine stoklarına giren cihazdan kampanyalı faydalanmak istiyorum bir Turkcell müşterisi olarak, Lütfen CumaCandır şifresi göndersinler, yardımcı olsunlar çünkü eksik ve suistimallere açık bir kampanya olmuştur.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  13:17

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Haziran
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.