03 Eylül 2013

Turkcell Özel Ücretli Servisler Adına Faturaya Ücret Yansıtıyor!

Turkcell vınn müşteri temsilcisine çok zor da olsa ulaştım. 0530674**** faturamdaki 32. 60 TL'lik fazla ücreti sordum bilgi eğlence servisleri dedi bir şey yapamayacağını söyledi. Faturayı inceledim katma değerli servisler diye geçmiş tekrar aradım.

2. görüştüğüm temsilci özel ücretli servislere kapatalım dedi (1. görüştüğüme bunu yaptıramadım) kapattık. Bu arada eylül faturasına da 12 TL yansıtıldığını öğrendim.

Yusuf 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön