Turkcell Özel Ücretli Servisler!

Seval S. |

14 yıldır sektör içinde 2 yıldan beridir de Turkcell'de mağaza müdürü olduğum halde tuhaflığın ötesinde bir şey yaşıyorum. Hattım özel ücretli servislere kapalı. Nasıl olduysa özel ücretli servislerden birine abonelik olmuş ve 4 gündür ücret kesiliyor.

Servis abonelik iptali için mesaj gönderdiğim zaman "hattınız özel ücretli servislere kapalıdır açtırmak için şunu şunu yapın diye mesaj geliyor. İptal ederken uyarı veren firmam acaba neden kapalı olan servise abonelik yaptırıyorsun? Müşteri temsilcisine de derdimi anlatayamıyorum. Sanırım en iyisi personeli olduğum firmadan hattımı diğer operatöre taşımak.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  09:49

  Müşterimiz ile 15.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize özel ücretli servislerin ücreti hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 14 Ağustos
  12:38

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.