28 Eylül 2015

Turkcell Özel Servis Ücreti Altında Kesinti.

Yıllardır şöyle büyük firmayı böyle kurumsal firmayız naraları atıp reklam yaptılar demek ki artık işler kötü gidince yanıltmaya başladılar. Önce sabit 40 lira olan faturamın bu ay 142 lira olduğu mesajı geldi, müşteri hizmetlerini aradığımda bana özel servis ücretleri dediler ve şöyle dediler ' internette girdiğiniz sayfalar sizi müzik indirme, video indirme
programlarına üye yapmış ' iyi ama Turkcell'in müşteri onayını alması gerekmez mi dediğimde cevap veremediler. O servisin numarasını verip başlarından savdılar.

Murat 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 28.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön