Turkcell Oyuncuk Paketi Üyeliği Yapılmış!

Kemal Oytun Y. |

Son faturama Turkcell 70TL ek servis bedeli yansıtmıştır. Bu bedelin sebebini öğrenmek için aradığımda bana yapmış oldukları tek açıklama oyuncuk adı verilen pakete üye olmuş olmam sebebiyle bu tutarın benden alınmış olduğudur. Bu pakete nasıl üye olunduğuna dair en ufak bilgi sahibi olmadığımı kendilerine söylememe ve bu ücrete itiraz etmeme rağmen bozuk plak gibi bana üye olduğumu tekrarlayıp durmaktalar. Bana sunmuş oldukları tek bilgi 11 Mayıs tarihinde SMS olarak bana işlem bilgisi gönderdikleri: hukuki işlem başlatmadan önce bir kez de burada yazmış olayım. Böyle bir SMS tarafıma ulaşmadı, SMS in içeriğindeki kodu hiçbir siteye onay olarak giriş yapmadım, bu hizmetten faydalanmadım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  09:29

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Haziran
  10:34

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.