Turkcell Oyun Aboneliği.

Neşat Y. |

Bu ay 103 TL fatura geldi. Kontrol ettirdim, oyuna abone olunmuş. Babam bir tuşa basmış, abone olmuş bir tuş ile hemen eklemişler. Akıllı olmayan çok eski bir telefon hem de. Müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için bir sürü aşamadan geçiliyor, ama oyun aboneliği bir tuş ile oluyor. Müşteri hizmetleri de yapacağımız birşey yok diyor, kesip atıyor.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  11:02

  Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Neşat Y.
  12 Temmuz
  14:55

  Kesinlikle çözüm yok. Arıyorlar yapabileceğimiz bir şey yok. Üye olmuşsunuz 0850 li numara veriyorlar arıyoruz aynı şey, çözüm yok, muhatap yok, bu numarayı ile yasal işlem yapacağım, tüketici hakem heyetine iletişim adresi yok, ama Turkcell de bilgiler var ama paylaşamıyorlar yani bu durumda kendileri bu işi yapanlar...

 • Neşat Y.
  12 Temmuz
  11:20

  Bugün sabah 09 dan beri müşteri hizmetleri ile görüşüyorum, bana oyun ve soru sorma servisine üye olunduğu mesaj yolu ile iptal edilebileceği belirtiliyor. Bana 0850 390 40 52 numarayı aramam gerektiği söyleniyor. Araştırdığımda bu numara Turkcell in servislerinden birinin iletişim numarası olduğu ortaya çıkıyor. Kesinlikle numaraya ulaşılamıyor. Tekrar müşteri hizmetlerini arıyorum fakat biz iptal edemiyoruz bana bir kod veriliyor bu kodla iptal edilebileceği söyleniyor. Bu aboneliği hiçbir onayım güvenlik sorusu sorulmadan yapılıyor ama iptali ne mümkün... .

 • 12 Temmuz
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.