07 Ağustos 2015

Turkcell Oyalama!

Ankara Taurus AVM Turkcell Bayinden 24 ay kampanyalı LG g3 cep telefonunu 4 gb internet, 500 dk her yöne konuşma, 1000 SMS paketi aylık 90 TL söylemi ve sözü ile aldım. (67 TL cihaz,23 TL tarife ücreti. 59 TL'lik tarife bana uygun 23 TL olacakmış) Birkaç gün sonra beni alakasız 500 mb internet, 250 dk her yöne konuşma, 500 sms'li tarifeye geçirdiklerini öğrendim, yine 90 tl.

Durumu Turkcell bayine anlattım ve hata yaptıklarını söyleyip derhal düzelteceklerini söylediler ama günlerce beni oyaladılar. (Turkcel müşteri hizmetlerinde hatalı olduklarını belirten müşteri akışı mevcut) 1 ay sonunda bana söz verdikleri tarifeye ancak 39 TL fazla vererek geçebileceğimi söylediler. Hangi tarife hangi fiyat sözü ise o olmalı.

Zülfikar 76 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.08.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zülfikar 08 Ağustos 2015

  Sizin için fiyatlandırma doğru olabilir ams bayinin beni yanlış yönlendirerek alakasız bir tarifeye geçirip sonrada hatalarını kabul etmelerine rağmen kendini mağaza müdür yardımcısı olarak tanıtan hüseyin beyin 'o zaman sizi istediginiz tarifeye gecirip fazla parayı her ay personelden keseceğiz ' diye dramatize yapması, beni 1ay oyalayıp sonra yapacak bir şey yok o tarifeyi istiyorsanız 36 TL fazla vereceksiniz diye söylemeleri saçmalık. Bu bayi Turkcell'in kendi üzerlerinde bir yaptirımının olmadığını düşünüyolarki bunu Turkcel mus. Hiz. De dogruluyor. bırakın bana söylenen tarifeyi cihazı almadan önceki akilli kamu 35 TL'lik tarifeme bile gecemiyorum, neymis LG g3 kampanyasiyla birleştirilemiyomus

 • Zülfikar 08 Ağustos 2015

  Sevgili Turkcell, her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız diyorsunuz ama Turkcell hesabım uygulamasında bana gönderdiğiniz mesajda sorun yok fiyatlandırma doğru sözleşmeye imza atmışsınız diyorsunuz. Hala anlatamadım galiba, Ankara taurus AVM Turkcell bayinde çalışan isimleri Resul ve Gamze olan personel bana uygun bir tarife olduğunu 4gb internet 500dk her yöne konuşma 1000sms in LG g3 cihazla aylık ödemenin 90 TL olduğunu söylediler, bende turkcel bayinizin çalışanlarına güvenerek, bana yanlış bilgi verdiklerini, beni kandırdıklarını, mağdur ettiklerini düşünmeyerek sözleşmeyi imzaladım. Sayfalarca küçük yazılı matbu sözleşmeyi 2 dk okumamımızı beklemeyin. Sorun bayinin beni yanıltması

 • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön