01 Şubat 2014

Turkcell Otomatik SMS İçin Fahiş Ücret Alıyor.

Geçen ay başıma gelen yine geldi. 1 sms 5 tl. Ne güzel kazanç. Diğer operatör 1000 sms 5 tl verir ya. Bugün telefonum çaldı telefonumu cebimden alırken yine karşı tarafa otomatik sms gitti. Otomatik olduğu için 5 tl borçlandırdı. Ben kimseye sms yazmadım. Geçen ayda bunu yaptınız, acilen bu sms iptal ediniz. Bu otomatik servisi de iptal ediniz. Harcamadığım sms parasını mı alacaksınız? Yazmadığım sms 'den para alıyorsunuz. Turkcell bu haksızlık. Bu sms ücretinin iptal edilmesini istiyorum.

Nurettin 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizi 01.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön