Turkcell Otomatik Paket Özelliği!

Turgut K. |

Hattıma tanımlı olan sınırlı bir paketim var. Hattıma gelen mesajla paketime otomatik özelliği kazandırmak istediler. Hatta televizyonlarda reklamını yapıyorlar. İhtiyaç halinde 5 TL ye 60 dakika konuşma, ve sms ve internet kullanım hakkı verdiklerini lanse ediyorlar.Algı farklı , aslında paketinize ilave ne kullanırsanız kullanın hemen 5 TL ücreti yansıtıyorlar.

Ben mesaj ve internet kullanmıyorum.Acil durumda bir mesaj attım.Hemen arkasından mesaj geldi. 5 TL ye otomatiklediler.Müşteri hizmetlerini arayarak hemen otomatik özelliğini iptal ettirmeme rağmen faturamda 5 TL nin olduğunu gördüm.Müşteri hizmetleri yetkilisi yapacak bir şey yok dedi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  17:48

  Müşterimiz ile 01.03.2013 tarihinde görüşülmüştür.

  Müşterimize faturası hakkında bilgi verildi.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Mart
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.