05 Kasım 2014

Turkcell Otomatik İnternet Yanıltması!

28.10.14 tarihinde internetim dolmuş ve tarafıma kısa mesaj bilgilendirmesi gelmiştir, fakat 2 saat gecikmeli gelen bildirim sayesinde yaklaşık 30 TL'lik bir mağduriyetim söz konusu. Paketimin bittiğini ard arda düşen 14 adet mesaj ile öğrenmiş bulundum, müşteri hizmetlerini aradığımda ise ancak fatura kesildikten sonra itiraz edebileceğim söylendi.

Yani Turkcell'de paketinizi sonuna kadar kullandığınız ve tüketmeniz durumunda böyle bir mağduriyet herkesi bekliyor demektir. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum, uyarı bildirimi vaktinde gelirse, kullanımı keserim ve mağduriyet yaşamam! Umarım konuya çözüm sunulur, aksi halde hakkımı hakem heyetinde ararım.

Bedri 745 Okunma

Cevaplar

  • Bedri18 Aralık 2014

    arayıp faturamda gerekl,indirim yapılacağı bilgisi verildi indirim falan yok. ki zaten indirim yapsa bile turkcellin herzaman yaptıgı şey bu faturaları kabartıyor ve şişiriyor

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 10.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.10.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön