25 Kasım 2014

Turkcell Otomatik İnternet Paketi İptali Ve Haksız İnternet Kullanım Ücreti.

Aylardır abone olduğum İnternet paket üyeliğim otomatik olarak iptal oluyor ve fatura kesim tarihi itibariyle haksız yere günlük İnternet ücreti ödemeye tabi tutuldum. (50 KB için 6 TL)
Müşteri hizmetleri fatura kesim tarihi dolduğundan İnternet paketimin yeniden açılması için bir sonraki faturayı beklememi öneriyor.(1 ay sonra)

Yeni nesil bir operatör oyunu olarak Turkcell e olan tüm güvenimi yitirmekle beraber, aynı kuruluşa ait lig TV ve Superonline üyeliklerinden şüphe duyuyorum. En yakın zamanda uygun operatörü seçip nakil arayışına geçeceğim. Güvenilir kurumsal şirketler görmek dileğiyle.

Melih 553 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 01.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kaçmaz İkili35 tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Melih'in Teşekkür Mesajı01 Aralık 2014

    Oldukça iyi niyetli ve çözüme açık bir müşteri temsilcisi ile iletişim kurdum. Tarafıma kesilen 6 tl lik ücretinde geri iadesi tamamlandı. Artık mutlu bir turkcell kullanıcısıyım. Şikayetin çözülmesinde yardımcı olan sikayetvar.com ve Turkcell sosyal medya iletişim birimine teşekkürler.

  • Turkcell TV Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön