15 Mayıs 2013

Turkcell Otomatik Fatura Ödeme Talimatı İptali!

Aralık ayından beri benim üzerime olan hattın ödemelerini benimle beraber Vakıfbank üzerinden başka birisi daha ödüyor.Online fatura ödemek istediğim 2 ay borcunuz yoktur diyerek ödeme yapamadım.Turkcell ve karşı taraf durumun farkına varır dedim ve Turkcell müşteri hizmetlerini en az 10 kere aradım ve 4'ten az olmamak üzere şikayet formu doldurdum.

Ama sonuç yok.Olay artık öyle bir boyuta geldi ki ben ödeme yapıyorum aynı ay diğer kişi ödeme yapıyor ve bir sonraki ay bana fatura 0 TL geliyor.Turkcell'i tekrar aradım ve iptal işleminin taraflarınca yapılamayacağını benim Vakıfbank Genel Müdürlüğüne gitmem gerektiğini söylüyorlar ki ben bankanın müşterisi bile değilim.Lütfen artık sorunu çözün..

Eser 1.225 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön