24 Ekim 2015

Turkcell Operatör Değiştirme Kısıtlaması!

Hat babamın üzerineydi 20.10.2015 tarihinde 55 TL işlem ücreti ödeyerek kendi adıma devrettim. İşlem tamamlandıktan sonra 90 gün içinde hattımı başka operatöre taşıyamayacağım bilgisi verildi. İşlemi iptal ettirmek istedim olumsuz yanıt aldım. Artık Yeni Turkcell'li olarak göründüğüm için hattımı taşıyamazmışım.

Bu durumda Yeni Turkcell'lii kampanyalarından yararlanmak istediğimde siz Yeni Turkcell'li değilsiniz hattınızı devretmişsiniz bunun için Yeni Turkcell'li kampanyalarından yararlanamayacağım söylendi. Her iki durumda da mağdur oluyorum. Hattımı taşıyayım dediğimde Yeni Turkcell'lisiniz 90 gün taşıyamazsınız. Tamam Yeni Turkcell'li kampanyalarından yararlanayım, yok siz Yeni Turkcell'li değilsiniz!

Sarper 365 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 27.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara taşıma işlem süreci ve tarifeler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön