30 Aralık 2013

Turkcell Operatör Değiştirme Durumunda Mağdur Ediyor!

505 578 **** no'lu GSM hattım Kasım 2013'e kadar Turkcelle kayıtlı idi. 15 Kasım 2103 tarihinde Avea firmasına numara taşımak için başvurdum. Turkcell'de fatura kesim tarihim 20 Kasım olmasına rağmen işlemim tamamlanmadı ve 22 Kasım'da geçiş sağlandı.

Turkcell de kaldığım 2 gün için 49 TL faturalama yapıldı. Oysa aylık tarifemin 2 günlük kısmı için sorumlu olmam gerekirken daha yüksek bedelin tahsil edilmeye çalışılması mevzuata aykırıdır.

Bu hususta Turkcell tarafından tatmin edici izahat yapılmasını aksi taktirde TİB nezdinde şikayette bulunacağımı ifade etmek istiyorum.

Recep 54 Okunma

Cevaplar

  • Recep 02 Ocak 2014

    hali hazırda soruna tatmin edici cevap verilmedi.

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön