28 Ağustos 2013

Turkcell Operatör Değişiminden Sonra Kalan Faturaya İcra Takibi Başlattı!

Mayıs gibi Turkcell hattımı Vodafone'a taşıdım. Turkcell'de 25 TL faturam kalmış. Ödemeyi unuttum.
Bana bugün kağıt geldi, 68 TL İcra Masrafı + 25 TL Fatura masrafını ödeyeceksiniz, icra takibi falan filan..

Turkcell işine geldiği zaman kullanıcıya her türlü ulaşıyor ama bu durumlarda ulaşmıyor.
Faturanın süresi 1 gün geçince Arayıp; "dilerseniz kredi kartınızdan bu işlemi gerçekleştirebiliriz hemen" demeyi biliyorsunuz.. Ayrıca bana gelen kağıttaki tarih : 06.08.2013 Yazan mesaj: 20.08.2013 tarihine kadar tutarı ödemeniz durumunda 68 TL icra masrafını ödemeyeceksiniz.

E güzel, lütfedip affetmiş bizi Turkcell. Fakat bu posta bize bugün geldi.(27.08.2013)... Ne e mail atıldı ne telefon açıldı..

Vedat Mahir Y. 154 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizi 02.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vedat Mahir Y.31 Ağustos 2013

    Sürekli standart cevaplar..

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön