25 Ocak 2014

Turkcell Operatör Değişikliğine İzin Vermiyor.

Hattım annemin üzerine olduğu için bundan 4 ay önce hattımı kendi üzerime alıp operatör değiştirmek istedim. Hattımı üzerime alırken TİM'deki arkadaşlar bir sıkıntı olmayacağını istediğimde operatörümü değiştirebileceğimi söylediler. Operatör değiştirmek için Avea'ya başvurduğumda 3 ay beklemem gerektiğini öğrendim. 3 ay bekledim ve dün itibari ile tekrar bu işlemi yapmak istediğimde bu sürenin 1 yıla çıkmış olduğunu öğrendim. Yarın gidip Avea hat alıp Turkcell hattımı kıracağım.

Gökhan Ç. 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 25.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Numara Taşıma hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön