03 Ocak 2014

Turkcell Operatör Değişikliğinde Mağdur Ediyor!

Turkcell hat kullanmaktayım.Operatör değişikliği yapmayı düşünüyorum.Bunun için Turkcell müşteri hizmetlerine ikinci bir fatura gelmemesi için fatura kesim tarihinden kaç gün önce operatör değişikliği yapmam gerektiğini sordum.Aldığım cevap 10 gün.Yani parasını ödeyecek olduğum paketin 10 günlük kısmından yararlanamayacağım demektir.

Ancak müşteri temsilcisi bu süreye de tam garanti verememektedir.Bu şu demek oluyor; faturamız henüz kesilip gönderilmeden diğer ay için paket bizden habersiz yükleniyor.Böylelikle ikinci bir fatura ödenmeye zorlanıyor. Değişikliği 10 gün önce yapsam yine ikinci fatura düzenlenir mi diye sorduğumda garanti veremeyeceğini teknik aksaklıklar olabileceğini söylüyor.

Metin 77 Okunma

Cevaplar

 • Metin 13 Ocak 2014

  numara taşımada tam paket ücretinin ödenmesinin yasal dayanağını gösteremiyorlar...

 • Turkcell Temsilcisi10 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 10.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Numara Taşıma süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Metin 10 Ocak 2014

  cevaplarındaki "Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz." ifadesi biz arayamayız siz arayın der gibi.

 • Metin 07 Ocak 2014

  Her zaman ki gibi basma kalıp bir cevap oldu. Oparatör değişikliğiklerinde neden tam paket ücreti ödetiyorsunuz?Müşteri sözleşmesinin hangi maddesin egöre?

 • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Metin 06 Ocak 2014

  Şikayete cevap verecek olsalar bile basma kalıp aynı metinleri herkesin şikayetine cevap olarak yazdıkları gibi benim şikayetime de araştıracağız geri döneceğiz gibi klasik cümleler kullanmaktadırlar.Çözümleri olmadığı için burada da paylaşmamaktadırlar.

 • Metin 06 Ocak 2014

  Turkcell firması şikayet ile ilgili herhangi bir işlem yapmamıştır.Tarafıma şikayet ile ilgili olarak geri bildirimde bulunulmamıştır.İlgisizlikleri yüzünden kendilerini kınıyorum.Müşteri saygısı olmayan bir kuruluş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön