20 Eylül 2016

Turkcell Operatör Değişikliği...

Operatör değişikliği yaptığım için hattımda kalan bakiyenin banka hesabıma transfer edilmesini dün Turkcell yetkililerinden istedim. Bana verdikleri Bit. Ly/1pLX60E adresten işlem yapmak istediğimde "Girmiş olduğunuz telefon numarasına ait bilgi bulunamamıştır. " mesajı alıyorum. İşlem yapamıyorum. Bayilerinden Bağcılar meydandaki Doruk İletişim ve İstanbul İletişim 2 bayileri bu konuda yardımcı olmadıkları gibi topu bir birine atarak beni 45 dk. oyaladılar. Turkcell yetkililerinin ilgisizliğinden şikayetçiyim. Lütfen kalan bakiyemin 23.95 TL'nin ivedilikle banka hesabıma geçmesini rica ediyorum.

Orhan 69 Okunma

Cevaplar

 • Orhan 23 Eylül 2016

  Sayın Yetkili, verdiğiniz numarayı aradığımda, söylendiği gibi numaramı tuşladığımda "geçersiz numara" denilip hat düşüyor. Numaram taşındığı için olabilir. Bu işin daha fazla uzayacak bir yanı yok. Kalan bakiyemi hesap numarama göndereceksiniz iş bitecek. Neden zorluk çıkartılıp iş bu kadar uzatılıyor anlamış değilim (!)

 • Orhan 23 Eylül 2016

  Numaram taşındığı için bu akşam hattım aktif olacak. Bu akşam saat 20:00 den sonra erişebilirsiniz

 • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2016

  Müşterimizi 23.09.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön