01 Nisan 2013

Turkcell Operatör Değişikliği!

Operatör değişikliği yaptım Nata Vega Alışveriş Merkezi'ndeki Turkcell çalışanı bir sorun olur mu vs. diye sormamıza rağmen herhangi bir problem olmayacağını kendilerinin her şeyle ilgileneceğini belirtti. Eski operatörümden (***) taahhütü bozduğum için 200 TL civarında fatura geldi. Ancak, Nata Vega'daki Turkcell bayisi bu durumla ilgili hiç bir şekilde beni uyarmadı.

Dolayısıyla, Turkcell çalışanı bu süreçte eksik bilgi verdi. Diğer bir Turkcell bayisine durumu anlattığımda aslında söylemeleri gerektiğini ancak satış yapmak için bu bilgiyi bazı çalışanların sakladığını belirtti. Ne yapmam gerekiyor diye sorduğumda "şikayet edin" dedi. Ben de şikayet ediyorum. Ben bunu ödemek zorunda mıyım?

Beyza 252 Okunma

Cevaplar

  • Beyza02 Nisan 2013

    Türkcell'den aradıklarında telefonumdan kaynaklanan bir sorun oldu ve hemen telefonum kapandı. Telefonum düzeldiğinde tekrar Türkcell i aradım. Görevli "3 kere sizi aramışlar ve ulaşamamışlar ve şikayet kapandı" dedi. Ben de görüşemediğimi ve konunun çözülmediğini belirttim. O zaman tekrar "şikayet edin" dediler. Ben de tekrar yazıyorum. Sorunum ÇÖZÜLMEDİ!

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizi 02.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön