18 Nisan 2013

Turkcell Online İşlemler!

Online işlemler menüsünden kontör yüklediğim halde kontur tarafıma ulaşmadı yaptığım görüşmeler sonucunda benden dekontu istediler e posta gönderdiğim halde benden müşteri hizmetlerindeki bayan imzalı dilekçe istiyor. Dekont var halen neden imzalı dilekçe istiyor sistemlerinde gelen havale gözüküyor dekont gözüküyor dilekçede neyin nesi biran önce şikayetimin değerlendirilmesine istiyorum. .

Aydın 101 Okunma

Cevaplar

  • Aydın 02 Mayıs 2013

    Bilgi verdiniz evet benden bankanın transfer yaptığı dekontu istediniz dekont ulaştığında ise numaranın gözükmediğini söylediniz bankadan yazı istediniz banka ise öyle bir yazının olmayacağını sizin isteğiniz üzerine bankamızın turkcele parayı aktardığını eksikliğin turkcelden kaynaklandığını söylediler... Şimdi ben işimi gücümü bırakıcam turkceli dolandırmak için bu kadar uğraşıcam gibi bi his oluştu bende hesaplarınızı iyi inceleyin ve kontürümü gönderin..

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden konu ile ilgili 19.04.2013 tarihinde müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön