24 Ekim 2016

Turkcell Onaylamadığım Bir Spor Paketine Üye Yapıp Zorla Paramı Alıkoydu!

Siz kurumsallığınızı bu şekilde mi kullanıyorsunuz. İnsanların haberi olmadan bir pakete üye yapıyorsunuz. Daha sonra 19.99 TL ücret kesiyorsunuz haberimiz olmadan. Faturaya yansıtıyorsunuz. Bunu fark edip arayınca yansıtılan ücret için bir şey yapamıyoruz diye cevap veriyorsunuz ama onaylanmayan pakete kendi hür iradenizle ücret kesiyorsunuz. Lütfen bu saçma olaya bir çözüm bulup zorla kesinti yapmış olduğunuz para yansıtmasına bir çözüm bulmanızı diliyorum büyük kurumsal bir firma olarak.

Alper 117 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Turkcell SimClub Spor Servisleri üyeliği ile ilgili iptal ve iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 08505321818 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön