30 Haziran 2014

Turkcell Onayımı Olmadan Tarifemi Değiştirmiş!

Kamu data hattı olan 5 gb 25 TL ile ücretlendirildiğim tarifem 12 ay dolduğu için geçen ay 4 gb 42 TL olan bir paket olarak yenilenmiş. Tarafıma bilgi vermeden onayımı almadan tarifemi değiştirmenizin şirketinizin bir politikası olduğunu sikayetvar.com'daki diğer şikayetlerden anlamış bulunuyorum. Hattımın kapatılmasını istiyorum. Konu ile ilgili yasal yollara başvuracağımı ve memnuniyetsiz bir müşteri olarak çevremdekilere Turkcell'i anlatacağımı bildiririm.

Bülent 329 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 30.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize vınn kampanyaları ve yıllık kontratlama hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön