Turkcell Onayımı Almadan Hattımı Başka Birinin Üzerine Yaptı.

Aziz Ç. |

25 aralık tarihinde Turkcell müşteri temsilcileri tarafından babam ile görüşüp tarifesini değiştirmek istiyorlar ve babamda onay veriyor ve tarifesini kurumsal tarifelerden hoş geldin paketine geçiriyorlar. Fakat Turkcell tarife değişikliği ile kalmıyor hattı başka birinin üzerine yapıyor. Tarife değişikliğini yapan kişi aradığımda bir yanlışlık olmuştur diyor müşteri hizmetlerini arayın diyor.

Müşteri hizmetlerini aradığımda Turkcell iletişim merkezine gitmemiz gerektiğini söylüyorlar. Turkcell iletişim merkezine gittiğimde bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. Mağdur durumdayım ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  16:50

  Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ocak
  13:00

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.