07 Şubat 2014

Turkcell Onayım Olmadan Yedek Sim Kart Çıkarmış!

Kimlik bilgilerimle sim kartımın yedeği çıkarıldı. Bunu müşteri hizmetlerine bildirdim.Ancak sim kartın çıkarıldığı şubenin adresi istendi. Benim bu adrese ulaşabilmem ne derece mümkün soruyorum. Özel hayata saygı diye bir şey yok. Kimliğimin aslını görmeden yapan şube hakkında şikayette bulunmak istiyorum. Ama kimse yardımcı olmuyor.

Leyla 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetine istinaden 08.02.2014 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, bilgisi dışında işlem yapılan hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Leyla07 Şubat 2014

    532 li numarayla görüşerek şikayetimi dile getirdim ancak sim kartımın yedeğinin çıkarıldığı şubenin adresini istediler. Bunu yapanı bilsem zaten kendim hallederim. Hiç bir şekilde yardımcı olmadılar.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön