10 Aralık 2015

Turkcell Onayım Olmadan Üyelik Bedeli Yansıtıldı!

Turkcell 8035 hattından TL yüklemesi yaptım fakat tarafıma kredi kartımla yüklediğim 20 TL dışında 57 TL’lik onayım olmadan üyelik bedeli yansıtıldı. Konu ile ilgili sitelerinde şikayet kaydı oluşturdum ve çok kısa sürede dönüş yaptılar. Müşteri temsilcisinin tavrı görüşme kayıtlarında tarafıma verilmediği halde üyelik bilginin verildiği ve onaylamadığım halde kayıtlarda üyeliği onaylamış olduğum şeklinde oldu. Tarafıma işlem sırasında ekstra kazanabileceğim puanlar dışında hiçbir bilgi aktarılmamış olup, gerçekleşen üyelik hakkında onayım da söz konusu değildir. Turkcell ve elele verdiği firmaya hukuksal olarak tüm davaları açtıracağım.

Büşra 256 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Büşra 11 Aralık 2015

    Müşterisi olduğum firmanızdan memnuniyette kalmış olmam şikayetimin incelenerek gereklli işlemin yapılması ile sağlanmış olacaktır. Aksi takdirde ön şikayetimde de belirtmiş olduğum gibi uzun yıllardır Turkcell hizmetlerinden yararlanan ve haksız yere mağdur edilmiş bir müşteri olarak yalan beyanla birlikte dolandırıcılık suçundan gerekli tüm huhuksal işlemleri başlatacağımı peşinen bildiririm

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön