Turkcell Onayım Olmadan Paket Tanımlamış!

Metin S. |

Turkcell vınn kullanımı ile tarafımdan onaylanmadan bana daha fazla ücretle limitinde duran paket tanımlanmış.Turkcell müşteri hizmetleri yapılan telefon görüşmesinde ısrarla haklı oldukları benim ise haksız olduğuma inanmaları ''tarafıma bildirilmeden ve onayım alınmadan mevcut kampanyanın süresinin bitmiş olduğu sözde mesajla bildirilmiş ve otomatik olarak 25 TL olan ücret, bir anda 43.00TL olmuş. Ben onayımın alınmadığını ısrarla bildirmeme rağmen bir yanlışlık olmadığını bildirmekteler.

Talebim; Onayım olmadan firma tarafından yapılan yanlışlığın düzeltilerek, eski kampanyadan veya daha uygun bir kampanyadan devam etmemin sağlanması, izinsiz ve onayım alınmadan ücretlerin iadesi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin S.
  10 Ocak
  15:12

  verilen bilgilerde ben haksız ama kendileri haklı olacak şekildedir.Yapılan sözleşmedeki maddelerden faydalandıklarını söylüyorlar.Ama sözleşmeler sadece tek taraflı değil her iki tarafında halarını gözetir olması gerektiğine inanıyorum.İptal edilmesini istediğimde en yakın müşteri hizmetlerine başvurmam gerekiyormuş.Ama taahhüt bittiğinde hiç bir yere başvurmadan kazanmaya devam ediyorlar!!!!!!!!YORUMSUZ....

 • 10 Ocak
  13:00

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş