30 Ocak 2014

Turkcell Onayım Olmadan İçerik Sağlayıcı Ücreti Alıyor.

Üç aydır Turkcell faturalarımın fazla gelmesi nedeniyle araştırmalarım sonucunda SMART724.com'a isteğim dışında üye yapıldığım ve üç aydır Turkcell faturamdan yüksek miktarlarda para tahsil edildiğini öğrendim. SMART724 diye herhangi bir yere üye olmadım. Böyle bir yer tanımıyorum.

Fethiye'deki Turkcell bayisinin yardımı ile gıyabımda yapılan üyeliği iptal ettirdim. Yapılan üç aylık ödemelerin en kısa zamanda tarafıma iade edilmesini, üyelik iptalinin teyit edilmesini, isteyim ve onayım dışında yapılan haksız ödemelerin iade edilmemesi halinde tüm yasal yollara başvuracağımı ve tüm iletişim kanalları, basın, yayın üzerinden durumu kamuoyunun dikkatine sunacağımı bildiririm.

Ahmet 165 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 03 Şubat 2014

    Şikayetime Türkcell'in cevap verdiği bildirilmektedir. sanki sorun çözülmüş görüntüsü verilmektedir. Şikayetim: SMART 724.com adlı tanımadığım bir site hiçbir talep ve onayım olmadan beni telefon numaram ile üye yapmış ve 3 aydır bu site için Türkcell faturası ile haksız yere benden para tahsil edilmiştir. Bu paraların geri iadesini talep etmiştim. Türkcell Müşteri hizmetleri beni telefonla aradı. Konunun kendilerini ilgilendirmediğini, SMART 724.com'un telefon numarasını vererek sorunu bu site ile çözebileceğimi, kendilerini yapacakları bir şey olmadığını bildirdi. Türkcell Müşteri Hizmetleri yetkilisinin verdiği numarayı (532 7558855) saatlerce aramaktayım. ''az sonra müşteri hizmetlerimize bağlanacaksınız'' diyerek çok uzun süre müzik dinleyerek beklememe rağmen bağlantı yapılmıyor. Yani bu kez de telefonumu uzun süre bekleterek ücret yazmasını sağlamaktadırlar ve sonuçta yetkili ile bağlantımı yapmıyorlar. yani ikinci kez haksız ücret yüklemektedirler. Şikayetimin çözülmesi için Türkcell in faturama yansıttığı, SMART724.com'a ait olduğunu söyledikleri 3 aylık fazla ödemelerimin geri iade edilmesi gerekmektedir. SMART724.com diye bir yere üye olmadım, onay vermedim, tamamen düzmece olarak benden fazla para tahsil edildi. Muhatabım faturayı gönderen Türkcell midir yoksa Türkcell yetkilisinin dediği SMART724'müdür?. Türkcell gönderdiği faturalardan sorumludur.Türkcell görevlisinin telefon ederek başından savması sorunun çözümü değildir. ayrıca verilen numaradan cevap alınmıyor. çok uzun süre telefonda bekletilerek faturamın şişirilmesi sağlanmaktadır. yukarıda kayıtlı Türkcell in verdiği cevap çözüm değildir. haksızlık devam etmektedir.Bu haksızlığa çözüm bulunmasını fazla ödemelerimin iade edilmesini önemle ve saygılarımla arzederim. Ahmet Tanyıldız

  • Ahmet 31 Ocak 2014

    şikayetimle ilgili Türkcell Müşteri Hizmetlerinin 29.01.2014 tarihinde cevap/bilgi verdiği doğru değil. O tarihte şikayetimin sonucu ile ilgili herhangi bir cevap alamadım. Arzederim. Ahmet Tanyıldız

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön