06 Ağustos 2013

Turkcell Onayım Olmadan Beni Çeşitli Servislere Abone Yapıyor!

Yaklaşık bir hafta önce bireysel kontratlı 5 GB data paketi aldım. Arama imkanım kısıtlı olduğundan işlemi yanımda olmayan bir arkadaşıma Turkcell canlı yardımdan yaptırdım . Ben de data hattımın başında onay bekledim.

Arkadaşım bekle şimdi onay mesajı gelecek dediği anda , üniversite mezunu olan bir birey olarak benim bile bocalamama sebep olacak bir başka onay mesajı geldi. Resmen insanları bilinçsizce bir yerle üye yapmak için oluşturulmuş karmakarışık bir mesaj. Mesajı arkadaşımla da paylaşım ve kesinlikle onaylamadım. Bu logo melodiye kim üye yaptı beni!

Ayşegül 79 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül16 Ağustos 2013

    Müşteri Hizmetlerini biz de aradık, lakin yine bir numaraya yönlendirildi. Gelen tüm mesajlara cevap vermeme rağmen benimle bireysel olarak ilgilenilmedi. Googlea baktığımda benimle aynı durumda olan bir çok mağdur var. Hiç kullanmadığım bir hizmetin bedelini ödemek zorunda bırakılacağım. Faturalarını hiçbir zaman aksatmayan bir kullanıcı olarak böyle bir durumu hiç haketmedim.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizi 07.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön