Turkcell Onayım Olmadan Beni Çeşitli Servislere Abone Yapıyor!

Ayşegül S. |

Yaklaşık bir hafta önce bireysel kontratlı 5 GB data paketi aldım. Arama imkanım kısıtlı olduğundan işlemi yanımda olmayan bir arkadaşıma Turkcell canlı yardımdan yaptırdım . Ben de data hattımın başında onay bekledim.

Arkadaşım bekle şimdi onay mesajı gelecek dediği anda , üniversite mezunu olan bir birey olarak benim bile bocalamama sebep olacak bir başka onay mesajı geldi. Resmen insanları bilinçsizce bir yerle üye yapmak için oluşturulmuş karmakarışık bir mesaj. Mesajı arkadaşımla da paylaşım ve kesinlikle onaylamadım. Bu logo melodiye kim üye yaptı beni!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül S.
  16 Ağustos
  21:03

  Müşteri Hizmetlerini biz de aradık, lakin yine bir numaraya yönlendirildi. Gelen tüm mesajlara cevap vermeme rağmen benimle bireysel olarak ilgilenilmedi. Googlea baktığımda benimle aynı durumda olan bir çok mağdur var. Hiç kullanmadığım bir hizmetin bedelini ödemek zorunda bırakılacağım. Faturalarını hiçbir zaman aksatmayan bir kullanıcı olarak böyle bir durumu hiç haketmedim.

 • 07 Ağustos
  11:46

  Müşterimizi 07.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 07 Ağustos
  08:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.