19 Nisan 2016

Turkcell Onayım Olmadan Abonelik Uzatılmış!

Onayım alınmadan aboneliğim uzatılmış. Mart 2016 tarihinde 2 kere müşteri temsilcisi ile görüştüm ve 19 Nisan 2016'da dolacak mevcut aboneliğimi uzatmayacağımı belirttiğim halde, üstelik müşteri temsilcisi 19 Nisan 2016 tarihinde tekrar aramam gerektiğini ve yeni işlemleri belirtilen tarihte gerçekleştirebileceklerini söylediği halde onayım olmadan aboneliğim uzatılmış. Allah'tan akıllı telefonlar ve konuşmaları kaydetme özellikleri var yoksa oldubittiye getirecekler. Tıpkı çağrı merkezleri gibi ben de kaydettim görüşmelerimi. Üstelik her şeye mesaj gönderen Turkcell ilginçtir bu konu hakkında bilgi mesajı da göndermiyor. Hala iptal bedeli yansıtılacağından bahsediyorlar. Ortada sehven mi kasten mi nasıl bir yanlışlık varsa düzeltilsin lütfen.

Serkan 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön