18 Ekim 2016

Turkcell Onayım Dışında Fullspor Aboneliği...

Eylül ayı başında Fullspor adlı bir haber portalından mesaj gelmiş... Yedi gün içinde onaylamaz iseniz otomatik üyelik başlatılacaktır diye bu şekilde bir yazı göndererek otomatik üyelik başlatan ve her hafta faturama 9.90 TL ücret eklenmesi tam bir hileli işlemdir. Ben her mesajı okumak durumunda değilim mecburiyetimde yok. Nasıl onayım olmadan üyelik başlatılabiliyor? Ekim ayı içerisinde faturamda aşırı ücretlendirmeyi görünce hemen firmayı aradım iptal işlemi yaptırmaya çalıştım. Bana Turkcell'in iş ortağıyız diyorlar Turkcell'de bu firmaya aracılık ediyor. Hattınızı kullanıyoruz diye mağdur oluyoruz böyle hileli bir işlem yapan firma hakkında yasal işlem başlatacağım fakat bilin ki bu şekilde belkide binlerce insana aynı işlem yapılmıştır. Bu bir haksız kazanç. İki ay boyunca her hafta onayım ve bilgim dışında otomatik üyelik başlatılıp ücret tahsil edilmiş.

Kenan 533 Okunma

Cevaplar

 • Kenan27 Kasım 2016

  27.11.2016 tarihine kadar hiçbir geri dönüş yapmadınız. Şikayetlere otomatik cevap yazarak ilgilenildiği imajını veriyorsanız bu ülkede yasa ve hukuk olduğunu size ispatlamamız gerekecek. Dolandırıcılığın kibarcasını yapanları cezalandıracak hakimlerde vardır elbette bu ülkede... .

 • Kenan22 Ekim 2016

  Ayrıntılı faturalarımı talep ettim... Yasal haklarımı kullanacağım, haksız yere faturalandırılan ücretlerimi almanın yanında böyle bir işlemi haksız ve hukuksuz olarak benden gasp edenler bu kadar rahat olmamalılar.

 • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Turkcell SimClub Spor Servisleri üyeliği ile ilgili iptal ve iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 08505321818 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön