Turkcell Onay Olmadan Tarife Değişikliği!

Bilge Utkan M. |

16 yıldır kullanırım. Geçen hafta arandım. Bir kampanya olduğu, 2 gb internet hakkımın 4 tl ödeme ile 4 gb olabileceği söylendi. Bir bit yeniği olabileceği düşüncesiyle çeşitli sorular sordum ama aklıma hiç tarifemin değişeceği gelmemişti. Gelen mesajdan anladım ki full paket plus paketim interneti bol pakete dönüşmüş. Haftada 2 gün bedava konuşma hakkım da uçmuş.

Aradım, şikayet kaydı oluşturdum. Arada 1-2 kere arandım ve ekstra taahhüt vermem karşılığında kullanmış olduğum tarifeye geri dönebileceğim söylendi. Reddettim, onayımın olmadığını belirttim. Ancak tel kaydının dinlendiği ve hata olmadığına ilişkin SMS aldım. Çözülmezse hakem heyetine gideceğim ve Turkcell'e veda edeceğim.

Etiketler :

Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilge Utkan M.
  12 Kasım
  18:07

  Taahhüt sonrası 16-17 senedir kullandığım hattımı ve yine ailemin kullandığı diğer hatları kapattıracağım. Hiçbir şekilde çözüm odaklı bir anlayış söz konusu değildir.

 • Bilge Utkan M.
  12 Kasım
  18:05

  Şikayet.com a tabiki turkcell sorunumu çözemediği için yazdım. Bana sorunu zamanında çözemedik zaten tarzında bir cevap vermeleri en iyi ihtimalle kaba. Tekrarlıyorum, ben tarife değişikliği için onay vermedim. Bu yapılan zorlama, zorba ve ceberrutça bir harekettir. Bir hukukçu olarak gerekli yasal yollara başvuracağım.

 • 07 Kasım
  11:03

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Bilge Utkan M.
  05 Kasım
  21:33

  Benimle şikayetimle ilgili olarak herhangi bir görüşme yapılmamıştır.

 • 03 Kasım
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.