20 Ekim 2014

Turkcell Onay Almadan Kafasına Göre Paket Yapıp 20 TL'mi Aldı!

15.10.2014 tarihinde neredeyse her ay yaptığım gibi 20 TL yükledim, 21 TL'ye ben yaptım 500 paketini kullanıyordum fakat o gün fırsat bulamadığımdan paketi almadım bir sonraki gün telefonuma baktığımda Turkcell'in kesinlikle hiçbir onay mesajı almadan hattımda ki 29 TL'nin 20 TL sini 100 liralık nar yaptığını gördüm! Böyle bir şey olabilir mi kesinlikle hiçbir onay ya da isteyip istemediğim sorulmadan hattımda ki paket param alınıyor ve hiçbir işime yaramayacak başka bir paket veriliyor! Yaklaşık 4-5 senedir Turkcell müşterisiyim şimdiye kadar tamam dedim ama yeter artık bu kadarda olmaz!

Tc 123 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizi 27.10.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön