31 Temmuz 2014

Turkcell Onay Almadan Faturaya Meblağ Ekledi!

53236502**** nolu telefonuma ilave edilmiş olan 4-8-2014 ödemeli faturadaki paket harici paranın iptalini istiyorum.Onaylamadığım bir meblaağ Türkcell in faturaya eklemesi olanaksızdır.geçerli olmadığı aşikar kabul etmediğim bu paket dışı bedeli lütfen iptal ediniz.

Tuncer 396 Okunma

Cevaplar

  • Tuncer 07 Ağustos 2014

    Turkcell zaten ortak hareket ediyor milyon bazında böyle bir tahsilat iyi bir getiri demektir.

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 04.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön