16 Eylül 2016

Turkcell Ön Bilgilendirilme Verilmemesi.

11.08.2016 tarihinde, Aydın Elektronik Turkcell İletişim Merkezinde,
T70 kampanyasından faydalanarak eşime Akıllı Telefondan aldım şu anki mevcut hattımdan. Şu anda'da alınan cihaz eşimin hattı ile kullanılmaktadır. 10.09.2016 tarihinde Turkcell tarafından mesaj iletilmiştir hattıma, "talebiniz üzerine Kamu tarifeniz iptal edilmiştir, altın yaşlara hoşgeldiniz" şeklinde. Turkcell çağrı merkezine ulaştığımda, "Telefonu aldığınız için hem cihaz hem de hattınızda Altın yaşlar tarifesini 24 ay taahhütlü olarak kullanmak durumundasınız" bilgisi verildi. Pekala fakat durum şu ki Turkcell'deki satışı yapan genç bize ön bilgilendirme yapmadı. Şayet genç söylemiş olsaydı, biz farklı bir numaradan kampanyaya dahil olurduk ve ben Kamu Tarifemi sürdürürdüm.

Kazim 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 19.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön