16 Ağustos 2014

Turkcell Ölüye Fatura Gönderiyor.

03.05.2014 tarihinde trafik kazası sonucu kaybettiğim oğlum A**D**'nin 14 -15 mayıs tarihinde ölüm kaydıyla ilgili belgeyi bayiine verip merkezinize yolladığım halde 25 mayıs'a kadar geri dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen hala dönüş yapılmadı ve fatura gönderiyorsunuz. Siz ölülerden de mi konuşma bedeli alıyorsunuz?

Yaşayanları mağdur ettiğiniz biliyorduk da ölmüş insanların üzerinden para kazanmak gibi bir misyonunuz olduğunu bilmiyorduk. Ne merkezle, ne de bir yetkiliyle görüşebildim. Bu kadar etik olmayan davranışı size yakıştıramadım. Şimdi bekliyorum bunun dönüşü bana kaç günde olacak?

Gizem 516 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi16 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön